Hotărâri ale Consiliului Local

Hotarari Consiliu Local 2021

Nr. HCLContinutData
10HCL 10. NOMINALIZRE CONSILIERI COMISIE EVALUARE SECRETAR25.02.2021
9HCL 9. CONSTATARE INCETARE MANDAT BOSTAN25.02.2021
8HCL 8. EXECUTIA BUGETARA+PROIECT25.02.2021
7HCL 7 aprobare tarif si taxe salubrizare28.01.2021
6HCL 6 privind organizarea retelei scolare 2020-202128.01.2021
5HCL 5 RDS ACCES DRUM28.01.2021
4HCL 4 APROBAREA Plan lucrari VMG si conditii acordare ajutor de urgenta 201928.01.2021
3HCL 3 APROBARE RAPORT PRIVIND ACTIVITATEA DESFASURATA DE ASISTENTII PERSONALI AI PERS. CU HANDICAP PROIECT28.01.2021
2HCL 2 APROBARE PLAN ANUAL DE ACTIUNI PRIVIND SERVICIILE SOCIALE FINANTATE DIN BUGETUL LOCAL28.01.2021
1HCL 1 presedinte CL28.01.2021

Hotărâri 2020

Nr. Crt.HotărâreData
40HCL 40 IMPRUMUT SALUBRIZARE18.12.2020
39HCL 39 IMPOZITE18.12.2020
38HCL 38 privind chelt. sumei de 6000Craciun18.12.2020
37HCL 37 RECTIFICARE BUGET_312.12.2020
36HCL 36 RECTIFICARE BUGET_212.12.2020
35HCL 35 Regulament (1)12.12.2020
34HCL 34 hotarare organizare comisii de specialitate (2)12.12.2020
33HCL 33 hotarare alegere viceprimar (3)12.12.2020
32HCL 32 hotarare alegere presedinte de sedinta - noiembrie, decembrie, ianuarie (4)12.12.2020
31HCL 31 RECTIFICARE BUGET_125.09.2020
30HCL 30 26.08.2020 RECTIFICARE BUGET_126.08.2020
29HCL 29 18082020 APROBARE RAPORT PRIVIND ACTIVITATEA DESFASURATA DE ASISTENTII PERSONALI AI PERS. CU HANDICAP PROIECT18.08.2020
28HCL 28 30072020 RECTIFICARE BUGET30.07.2020
27HCL 27 30062020 aprobare indicatori - Modernizare DS 4 GAL - PNDR (3)30.06.2020
266...hcl aprobare tarif si taxe salubrizare - RACOVITENI-2 (2)26.06.2020
255...HCL DE DARE IN ADMINISTRARE salubrizare - racoviteni (1)26.06.2020
24hcl+proiect26.05.2020
23HCL-presedinte CL26.06.2020
22HCL-APROBARE MODIFICARE ACT CONSTITUTIV ECO BUZAU 200928.05.2020
21HCL tinere la zi Registru Agricol28.05.2020
20HCL RECTIFICARE BUGET28.05.2020
19HCL PRIVIND APROBAREA ACORDULUI -AUDIT INTERN20.05.2020
18hotarare 1830.04.2020
17hotarare 1730.04.2020
16hotarare 1630.04.2020
15hotarare 1530.04.2020
14hotarare 1431.03.2020
13hotarare 1331.03.2020
12hotarare 1231.03.2020
11hotarare 1131.03.2020
10hotarare 1031.03.2020
9hotarare 931.03.2020
8hotarare 831.03.2020
7HOTARARE 7 202028.02.2020
6HOTARARE 6 202028.02.2020
5HCL NR. 5 -202023.01.2020
4HCL NR. 4-202023.01.2020
3HCL NR. 3 - 202023.01.2020
2HCL NR. 2 - 202023.01.2020
1HCL NR. 1-202009.01.2020

Hotărâri 2019

Nr. Crt.HotărâreData
54HOTARAREA NR. 54-201916.12.2019
53HOTARAREA NR. 53-201916.12.2019
52HOTARAREA NR. 52-201916.12.2019
51HOTARAREA NR. 51-201916.12.2019
50HOTARAREA NR. 50-201929.11.2019
49HOTARAREA NR. 49-201929.11.2019
48HOTARAREA NR. 48-201929.11.2019
47HOTARAREA NR. 47-201931.10.2019
46HOTARAREA NR. 46-201931.10.2019
45HOTARAREA NR. 45-201931.10.2019
44HOTARAREA NR. 44-201931.10.2019
43HOTARAREA NR. 43-201925.09.2019
42HOTARAREA NR. 42-201925.09.2019
41HOTARAREA NR. 41-201925.09.2019
40HOTARAREA NR. 40-201925.09.2019
39HOTARAREA NR. 39-201925.09.2019
38HLC NR. 38-201914.08.2019
37HLC NR. 37-201914.08.2019
36HLC NR. 36-201914.08.2019
35HLC NR. 35-201914.08.2019
34HLC NR. 34-201914.08.2019
33HLC NR. 33-201923.97.2019
32HLC NR. 32-201923.97.2019
31HLC NR. 31-201927.06.2019
30HLC NR. 30-201927.06.2019
29HLC NR. 29-201927.06.2019
28HCL NR. 28-201906.05.2019
27HLC NR. 27-201906.05.2019
26HLC NR. 26-201906.05.2019
25HLC NR. 25-201906.05.2019
24HLC NR. 24-201906.05.2019
23HCL NR. 23-201915.04.2019
22HCL NR. 22-201915.04.2019
21HCL NR. 21-201915.04.2019
20HCL NR. 20-201915.04.2019
19HCL NR. 19-201929.03.2019
18HCL NR. 18-201929.03.2019
17HCL NR. 17-201929.03.2019
16
15HCL NR. 15-201921.02.2019
14HCL NR. 14-201921.02.2019
13HCL NR. 13-201921.02.2019
12HCL NR. 12-201921.02.2019
11HCL NR. 11-201921.02.2019
10HCL NR. 10-201921.02.2019
9HCL NR. 9-201921.02.2019
8HCL NR. 8-201921.02.2019
7HCL NR. 7-201923.01.2019
6HCL NR. 6-201923.01.2019
5HCL NR. 5-201923.01.2019
4HCL NR. 4-201923.01.2019
3HCL NR. 3-201923.01.2019