Hotărâri ale Consiliului Local

Hotarari Consiliu Local 2021

Nr. HCLContinutData
27HCL 27 gestionare serviciu caini fara stapan (1)11.06.2021
26HCL 26 aprobare indicatori - Modernizare DS 4 GAL - PNDR (3)11.06.2021
25HCL 25 apa11.06.2021
24HCL 24 APROBARE STRATEGIE28.05.2021
23HCL 23 - 28.05.2021 - VÂNZARE TEREN28.05.2021
22HCL 22 aprobare indicatori - apa16.04.2021
21HCL 21 FLAMURA16.04.2021
20HCL 20 -presedinte CL16.04.2021
19HCL 19 PLan.achiziţii publice 2021 (2)16.04.2021
18HCL 18 burse școlare (1)16.04.2021
17HCL 17 buget 202109.04.2021
16HCL 16 _neasumare_scoli31.03.2021
15HCL 15 ORGANIGRAMA corecta31.03.2021
14HCL 14 - transport local31.03.2021
13HCL 13 ROF consiliul local revizuit (4)31.03.2021
12HCL 12 RACOVITENI inchiriere SPATIU FARMACIE 20 MP31.03.2021
10HCL 10. NOMINALIZRE CONSILIERI COMISIE EVALUARE SECRETAR25.02.2021
9HCL 9. CONSTATARE INCETARE MANDAT BOSTAN25.02.2021
8HCL 8. EXECUTIA BUGETARA+PROIECT25.02.2021
7HCL 7 aprobare tarif si taxe salubrizare28.01.2021
6HCL 6 privind organizarea retelei scolare 2020-202128.01.2021
5HCL 5 RDS ACCES DRUM28.01.2021
4HCL 4 APROBAREA Plan lucrari VMG si conditii acordare ajutor de urgenta 201928.01.2021
3HCL 3 APROBARE RAPORT PRIVIND ACTIVITATEA DESFASURATA DE ASISTENTII PERSONALI AI PERS. CU HANDICAP PROIECT28.01.2021
2HCL 2 APROBARE PLAN ANUAL DE ACTIUNI PRIVIND SERVICIILE SOCIALE FINANTATE DIN BUGETUL LOCAL28.01.2021
1HCL 1 presedinte CL28.01.2021

Hotărâri 2020

Nr. Crt.HotărâreData
40HCL 40 IMPRUMUT SALUBRIZARE18.12.2020
39HCL 39 IMPOZITE18.12.2020
38HCL 38 privind chelt. sumei de 6000Craciun18.12.2020
37HCL 37 RECTIFICARE BUGET_312.12.2020
36HCL 36 RECTIFICARE BUGET_212.12.2020
35HCL 35 Regulament (1)12.12.2020
34HCL 34 hotarare organizare comisii de specialitate (2)12.12.2020
33HCL 33 hotarare alegere viceprimar (3)12.12.2020
32HCL 32 hotarare alegere presedinte de sedinta - noiembrie, decembrie, ianuarie (4)12.12.2020
31HCL 31 RECTIFICARE BUGET_125.09.2020
30HCL 30 26.08.2020 RECTIFICARE BUGET_126.08.2020
29HCL 29 18082020 APROBARE RAPORT PRIVIND ACTIVITATEA DESFASURATA DE ASISTENTII PERSONALI AI PERS. CU HANDICAP PROIECT18.08.2020
28HCL 28 30072020 RECTIFICARE BUGET30.07.2020
27HCL 27 30062020 aprobare indicatori - Modernizare DS 4 GAL - PNDR (3)30.06.2020
266...hcl aprobare tarif si taxe salubrizare - RACOVITENI-2 (2)26.06.2020
255...HCL DE DARE IN ADMINISTRARE salubrizare - racoviteni (1)26.06.2020
24hcl+proiect26.05.2020
23HCL-presedinte CL26.06.2020
22HCL-APROBARE MODIFICARE ACT CONSTITUTIV ECO BUZAU 200928.05.2020
21HCL tinere la zi Registru Agricol28.05.2020
20HCL RECTIFICARE BUGET28.05.2020
19HCL PRIVIND APROBAREA ACORDULUI -AUDIT INTERN20.05.2020
18hotarare 1830.04.2020
17hotarare 1730.04.2020
16hotarare 1630.04.2020
15hotarare 1530.04.2020
14hotarare 1431.03.2020
13hotarare 1331.03.2020
12hotarare 1231.03.2020
11hotarare 1131.03.2020
10hotarare 1031.03.2020
9hotarare 931.03.2020
8hotarare 831.03.2020
7HOTARARE 7 202028.02.2020
6HOTARARE 6 202028.02.2020
5HCL NR. 5 -202023.01.2020
4HCL NR. 4-202023.01.2020
3HCL NR. 3 - 202023.01.2020
2HCL NR. 2 - 202023.01.2020
1HCL NR. 1-202009.01.2020

Hotărâri 2019

Nr. Crt.HotărâreData
54HOTARAREA NR. 54-201916.12.2019
53HOTARAREA NR. 53-201916.12.2019
52HOTARAREA NR. 52-201916.12.2019
51HOTARAREA NR. 51-201916.12.2019
50HOTARAREA NR. 50-201929.11.2019
49HOTARAREA NR. 49-201929.11.2019
48HOTARAREA NR. 48-201929.11.2019
47HOTARAREA NR. 47-201931.10.2019
46HOTARAREA NR. 46-201931.10.2019
45HOTARAREA NR. 45-201931.10.2019
44HOTARAREA NR. 44-201931.10.2019
43HOTARAREA NR. 43-201925.09.2019
42HOTARAREA NR. 42-201925.09.2019
41HOTARAREA NR. 41-201925.09.2019
40HOTARAREA NR. 40-201925.09.2019
39HOTARAREA NR. 39-201925.09.2019
38HLC NR. 38-201914.08.2019
37HLC NR. 37-201914.08.2019
36HLC NR. 36-201914.08.2019
35HLC NR. 35-201914.08.2019
34HLC NR. 34-201914.08.2019
33HLC NR. 33-201923.97.2019
32HLC NR. 32-201923.97.2019
31HLC NR. 31-201927.06.2019
30HLC NR. 30-201927.06.2019
29HLC NR. 29-201927.06.2019
28HCL NR. 28-201906.05.2019
27HLC NR. 27-201906.05.2019
26HLC NR. 26-201906.05.2019
25HLC NR. 25-201906.05.2019
24HLC NR. 24-201906.05.2019
23HCL NR. 23-201915.04.2019
22HCL NR. 22-201915.04.2019
21HCL NR. 21-201915.04.2019
20HCL NR. 20-201915.04.2019
19HCL NR. 19-201929.03.2019
18HCL NR. 18-201929.03.2019
17HCL NR. 17-201929.03.2019
16
15HCL NR. 15-201921.02.2019
14HCL NR. 14-201921.02.2019
13HCL NR. 13-201921.02.2019
12HCL NR. 12-201921.02.2019
11HCL NR. 11-201921.02.2019
10HCL NR. 10-201921.02.2019
9HCL NR. 9-201921.02.2019
8HCL NR. 8-201921.02.2019
7HCL NR. 7-201923.01.2019
6HCL NR. 6-201923.01.2019
5HCL NR. 5-201923.01.2019
4HCL NR. 4-201923.01.2019
3HCL NR. 3-201923.01.2019